Speed dating edmond ok Free webcam masterbation sites

Speed dating edmond ok

From: - para 3 years kam rrahje te te crregullta shtrengim mu ne mes te kraharorit kam dhe pershtirosje me vjen per te vjelle dhe nuk vjell dot dhe me duket sikur do bie cfare mund te me thoni ne lidhje me keto simptoma. gjendra eshte pothuajse e padukshme por ne prekje dallohet. ju lutem me ktheni nje pergjigje, pasi jam shume e shqetesuar. Pershendetje kam problem me njerin sy me nxjerr leng si qelb dhe ne mengjes kur cohem eshte i enjtur dhe i mbyllur, anet e syrit jane te skuqura,ju lutem cfare me rekomandoni? Jam ne jave 10-11 te shtatzanise dhe gjate kesaj kohe kam bere dy eko ,mjeku gjinekolog nuk me ka dhene asnje detaj ne lidhje me ushqyerjen madje dhe acidin folik e kam marre vet ne nje farmaci .Faleminderit dhimjet ne shtatzani From: - para 3 years Me falnin doktoresh por tek gjinekoloku edhe pse kam qen aj po thot qe femija osht mir dhe analizat I kam ber dhe jan mir por jo eko analiza sme ka dhen por un kam shum dhimbje tek funi I barkut dge dhimbje ne mes te barkut tani jam duke hyr ne javen e 7a eshte vertet e rrezikshme dhe a mund te perdor acid folik prej tani kam vetem utrogestan dhe folan asgje tjeter jam 20 verejtur nje gjender ne pjesen e brenshme te labiumit te eshte e dukshme por e prekshme. From: anonime - para 3 years dua te di per cfare behet fjale dhe a eshte e rrezikshme. From: - para 3 years Pershendetje kam problem me njerin sy me nxjerr leng si qelb dhe ne mengjes kur cohem eshte i enjtur dhe i mbyllur, anet e syrit jane te skuqura,ju lutem cfare me rekomandoni? Doja te dija se cfare vitaminash apo suplemente shtese mund te marre se duke qene dhe ne pune nuk e ndjej veten te kompletuar me vitamina per shkak te kohes se kufizuar .Para ca kohesh kam bere nje konsulte me nje dermatologe dhe me dha nje sapun antibakterial dhe kremra lokal me te cilet nuk pata rezultat.une mendoj se mos eshte ndonje infeksion i brendshem qe duhet kuruar.prej 4 ditesh tani i konsumoj por kam frik mos behem e varur pasi ndonje efekt te madh nuk shoh . From: edaedaeda - para 3 years nuk arrij te shendoshem, vuaj prej tiroideve mirpo analizat kohet e fundit me kan dal mjaft mire. shpesh oreksi me mungon dhe sapo ha dicka te vogel kam fryrje barku ekstreme .

From: edaedaeda - para 3 years prej vitesh jam kuruar per tiroidet me letrox. rezultatet e analizave te fundit ; ft4 1.62 dhe TSH 3.39. kohet e fundit kam patur shqetesime,si shpeshti te rrahjeve te zemres ,cpuarje ,veshtiresi ne frymemarje dhe ndjesi mosngopje ,gromesima,mpirje te kembe dhe duarve e shpesh here fytyre.flm Pucrra ne fytyre From: - para 3 years Pershendetje Dr.Erjona, Jam 33 vjec dhe kam shume probleme me pucrrat e fytyres.Qysh ne diten e 3 qe me jan vonuar periodat kam ber testin beta hcg me ka dal 00 pastaj pastaj mbas 10dite dmth dje e kam ber prap beta hcg ka dal 3.20 qe dmth nuk jam shtatzan por dua ta di pse kjo vler rezulton keshtu ??Edhe a me sygjeron te marr barrna per ardhjen e ciklit apo mas 3 dite te perseris beta hcg??

speed dating edmond ok-52speed dating edmond ok-60speed dating edmond ok-9

Join our conversation (27 Comments).
Click Here To Leave Your Comment Speed dating edmond ok.

Comments:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *